Блог Dealmer

Знижки у Львові Dealmer
Лют 2017
16

Знайомство з сервісом Dealmer

від Dealmer в Новини Dealmer категорії

Вітаємо на сайті нового сервісу знижок у Львові – Dealmer (Ділмер)

Dealmer дозволяє заощаджувати від 30% до 100% на кафе, салонах краси, розвагах та на інших послугах чи товарах. Для того, щоб отримати доступ до знижок, необхідно зареєструватися на сайті. Це можна зробити через стандартну форму реєстрації або через аккаунти соціальних мереж.

dealmer lviv

Після реєстрації Ви зможете обирати більш ніж з 40 акцій, які представлені на сайті. Акція – це пропозиція партнера Dealmer зі знижкою від 30% до 100%. Щоб скористатися акційною пропозицією та отримати бажану знижку – необхідно придбати купон. Саме купон з унікальним кодом дає Вам можливість отримати знижку при звернені до партнерів Dealmer. Вартість купона – 29 грн.

Для того щоб Ви не плуталися в інформації на сайті – дивиться зображення нижче.

дилмер львов

Таким чином, щоб дізнатися вартість послуги зі знижкою від партнера, необхідно відкрити сторінку акції на сайті та ознайомитись з умовами.

що таке dealmer

Коли Ви визначитесь з акцією, якою хотіли би скористатися, Вам необхідно поповнити внутрішній баланс. Зробити це можна в особистому кабінеті, у вкладці «Ваш баланс». Поповнити внутрішній баланс Ви можете банківською картою VISA або MASTERCARD будь-якого банку світу. Для поповнення балансу введіть необхідну суму у гривні (мінімум 1 грн) у відповідному полі та натисніть “Поповнити”. Ви будете перенаправлені на сайт платіжної системи “Portmone” для здійснення платежу. Введіть на цій сторінці данні вашої картки та підтвердить платіж. Кошти будуть зараховані на Ваш баланс у повному обсязі. Подробиці про здійснення оплати дивіться на сторінці “Оплата”. Безпека платежів гарантована платіжною системою “Portmone”.

dealmer львов

Після поповнення балансу, Ви повертаєтесь на сторінку акції, яка Вас зацікавила, та натискаєте кнопку “Купити купон”. Далі Ви ще раз підтверджуєте покупку, натискаючи на кнопку “Купити купон”. Якщо у Вас достатньо коштів на балансі – Ви побачите повідомлення з підтвердженням покупки.

ділмер львів

Придбаний купон з кодом буде одразу відправлено Вам на email (якщо Ви вказали його в особистому кабінеті). Також купон з кодом можна скачати в особистому кабінеті у вкладці “Мої покупки”. Оберіть дату покупки та натисніть “Деталі”. Ви побачите код купона. Саме його треба буде надати партнеру Dealmer, при звернені за послугою зі знижкою. Також Ви маєте можливість скачати PDF-файл з кодом та роздрукувати його при бажанні.

що таке ділмер

Після того, як Ви скористуєтесь купоном – не забутьте залишити відгук у коментарях на сторінці акції. Усі відгуки ми уважно читаємо, реагуємо та на їх підставі приймаємо рішення.

Маєте бажання отримувати купони безкоштовно?

Для того щоб Ви могли користуватися нашим сервісом безкоштовно, ми розробили бонусну програму. Подаруйте своїм друзям 20 грн. на їх перший купон Ділмер та отримаєте 10 грн. на внутрішній баланс. 10 грн. на Ваш рахунок зараховуються моментально після першої покупки купона Вашим другом. Подробиці бонусної програми дивиться на сторінці “Бонусна програма”.

Для участі в бонусній програмі – зайдіть в особистий кабінет, вкладка “Ваші бонуси” та поділиться Вашою ссилкою з друзями та знайомими.

Dealmer. Відкрий світ знижок!

Залишити коментар

Позначки
Приєднуйтесь