Персональна нумерологічна карта зі знижкою до 90%

 • b8354b61d3519fb3ec7381f3c7a352ae
 • 1326368977_numerology1
 • 5c22b36d
 • Interplay of numbers and attractive abstract forms on the subject of mathematics, science, computing, modern technologies and numerology
b8354b61d3519fb3ec7381f3c7a352ae
1326368977_numerology1
5c22b36d
Interplay of numbers and attractive abstract forms on the subject of mathematics, science, computing, modern technologies and numerology

Опис акції:

Найдивовижніші відкриття чекають Вас на шляху до розуміння самого себе. Ключ до таємниці вашої особистості був виданий Вам в момент появи на світ. Це Ваше ім’я і дата народження. У них відповіді на всі питання. Найпростіший і швидкий спосіб отримати відповіді на ці питання – Нумерологічний аналіз особистості. Це – унікальний спосіб детального дослідження Вашої внутрішньої сутності, можливість мати максимально точне уявлення про те, хто Ви насправді, що відрізняє Вас від інших. Приховані і нереалізовані таланти,  доля. Нумерологічний аналіз підкаже, як бути, що робити і чого необхідно уникати. Це ваш особистий, неповторний шлях до успіху і набуття гармонії в житті!
Компанія «Числовий аналіз особистості» – це команда професійних нумерологів, з досвідом роботи більше 10 років. На даний момент наша компанія надає повний спектр нумерологічних послуг. Самий головний і незмінний принцип нашої роботи – це виключно індивідуальний підхід до кожного і повна конфіденційність! Запевняємо Вас, всі ваші запитання та побажання будуть враховані і дані на них максимально вичерпні відповіді.

Нумерологічна карта особистості

Нумерологічная карта долі дає найбільш повне уявлення про людину. У неї входить аналіз по всіх чисел, отриманим з дати, часу народження і повного імені людина, а також аналіз життєвих циклів, чисел досягнень і проблем.

Карта особистості допоможе відкрити вам очі і подарувати нове бачення об’єктів і обставин, які Вас оточують. Дасть розуміння слабких і сильних сторін вашої особистості, підкаже Вам як правильно вибирати і дотримуватися найбільш сприятливим шляхом розвитку в життя.

З неї Ви дізнаєтесь:

 • Ваш характер, Ваша справжня внутрішня сутність, сильні і слабкі сторони, особливості мислення та розвитку.
 • взаємовідносини (дружба, робота, особисте життя).
 • Ваші бажання і мотиви вчинків, в тому числі і приховані від свідомості.
 • Ваші вроджені таланти та здібності. А також сфери, в яких їх реалізація буде найбільш успішною.
 • випробування і труднощі, з якими Ви можете зіткнутися, а також досягнення і сприятливі обставини в житті.
 • Ваше матеріальне благополуччя (робота, бізнес, фінанси).
 • Ваш потенціал здоров’я і енергії, запаси життєвих сил, схильності до певних захворювань.
 • Ваші справжні життєві завдання і пріоритети, уроки які Вам належить вивчити.

Кому потрібна карта особистості?

Нумерологічна карта особистості необхідна тим людям, хто прагне до саморозвитку та самовдосконалення. Якщо Ви хочете визначитися в життєвих пріоритетах і краще зрозуміти чому Ваше життя складається саме таким чином, чому щось дається Вам легко, а щось викликає неприязнь і вимагає маси зусиль.
Нумерологічна карта описує Ваш життєвий шлях і знайомить з унікальними гранями Вашої особистості.

Нумерологічна карта особистості для дітей (до 10 років)

Всім батькам хочеться дізнатися, якою буде їх дитина. У кожного є свої особливості, які слід враховувати при вихованні. Нумерологічна карта допоможе батькам зрозуміти, як взаємодіяти з дитиною, підтримуючи її найактивніше.

З нумерологічної карти ви зможете дізнатися:

 • природу вашої дитини, який її потенціал від народження, особливості  особистості і індивідуальні якості;
 • як правильно розвивати саме Вашу дитини, згідно з її особистим потенціалом, в яке русло направити;
 • чому до Вас прийшла саме така дитина;
 • як не нашкодити вихованням;
 • як гармонізувати дитину, щоб уникнути хвороб;
 • вирішити конфліктні ситуації з дитиною, зрозуміти причини такої поведінки;
 • питання здоров’я (опис потенційно слабких зон організму, рекомендації щодо зміцнення здоров’я та -профілактики захворювань);
 • інші хвилюючі Вас питання.

Профоорієнтація. Таланти. Покликання

Вибір професії – це один з найголовніших і найскладніших виборів в житті. Адже від нього багато в чому залежить те, наскільки Ви будете самореалізовані в суспільстві, яку матеріальну і емоційну віддачу від роботи зможете отримати. Дана карта дозволяє отримати дуже точний і докладний прогноз успішної професійної діяльності людини. У ній буде показано в чому Ваші природні обдарування, таланти, визначення напрямку, в якому Вам буде найбільш сприятливо працювати, так би мовити «корисно».
Що таке працювати «корисно» і що таке «не корисно». Не корисно перш за все для самої людини, це коли Ви працюєте не в тій сфері, на яку розрахований Ваш потенціал, Ваші можливості і здібності. Коли Ви не на своєму місці, можуть виникати різні хвороби, дратівливість, невдоволення собою і оточуючими, життя в претензії і постійному дискомфорті. А все від того, що потенціал, закладений у Вас всередині, не розрахований на таку діяльність, якою Ви займаєтеся і як підсумок йде розтрата і руйнування.
І навпаки, в тій сфері, де згідно з Вашим особистим потенціалом, вам «корисно» працювати, Ви будете почувати себе гармонійно, комфортно і радісно, зможете домогтися максимальних висот!

Ви зможете:

 • Краще познайомитися з особливостями характеру, темпераменту, талантів, здібностей, сильними і слабкими сторонами своєї особистості.
 • Вибрати ту професію, в якій у Вас буде можливість найбільш успішної реалізації.
 • Познайомитися з характеристиками найоптимальніших для Вас видів діяльності.
 • Дізнатися, де краще шукати джерело заробітку, і який Ваш потенціал матеріального добробуту.

Дана карта підійде всім хто стоїть перед вибором професії (школярі, студенти) а також тим хто замислюється над зміною обраного шляху і бажає знайти і реалізувати свій справжній потенціал!

Персональний прогноз на 2017 рік

Знати заздалегідь якого роду рік настає, – це значить з користю про жити всі 365 днів року. Кожний рік володіє своєю особливою міццю, без якої немислима цілісність життя, і кожен рік буде благом для Вас, якщо Ви зможете правильно скористатися пануючими в цей рік силами. Погодьтесь, що знати, в який рік краще будувати плани, в який можна очікувати зустрічі з впливовими людьми, в який слід зосередитися на звичнийних обов’язках, а який приведе Вас до Ваших цілей, – це, безумовно, велика перевага. В потрібний час в потрібному місці виявляється, як відомо, переможець. Оскільки неможливо змінити силу вібрації кожного певного року, розумно, передбачаючи її, самим перебудуватися і скоректувати свої зусилля. Краще змінити напрямок зусиль, ніж рухатися проти течії і нічого не досягти.
Кожен прогноз складається індивідуально, виходячи з персональних даних.
У прогнозі описується характер року, тенденції розвитку подій у всіх сферах життя (робота, фінанси, особисте життя, здоров’я) + поради на рік, попередження + детальний прогноз на кожен місяць. А також таблиця біоритмів (ваших життєвих сил, енергії і потенціалу) на кожен день.

Також Ви зможете задати будь-які додаткові питання, на які нумеролог підготує розгорнуту відповідь.
Нумерологічний прогноз на рік допоможе зробити Ваше життя більш ефективним, адже недарма вважається: попереджений – озброєний!

Індивідуальна консультація від нумеролога

Варіант такої консультації підходить для тих, у кого є конкретне питання, яке хвилює і відповідь на яке Ви хочете отримати. Питання може стосуватися будь-якої сфери: здоров’я, особисте життя, робота, бізнес, майбутні перспективи в житті, планування важливих дат та інше.

Приклади можливих питань:

 • Перспективи та ймовірність заміжжя, створення міцної сім’ї, народження дітей.
 • Питання здоров’я: слабкі зони, цикли життєвої енергії і сил, рекомендації з профілактики.
 • Визначення найкращих періодів і дат для важливих подій (весілля, вагітність, початок будь-якого проекту, навчання та іншого). Сприятливий період для великих матеріальних надбань.
 • Чи буде вдалою зміна місця проживання (переїзд за кордон, в інше місто) як складеться подальше життя.
 • Чи варто змінювати прізвище, ім’я, по батькові. Які зміни очікувати, на які сфери життя для Вас вони нададуть більший вплив.
 • Вибір дати або періоду відкриття бізнесу.
 • Чи варто змінювати роботу, в якому напрямку розвиватися як професіонал.
 • Визначити,чи тим Ви займаєтеся і чи Ваша ця справа. Ваш професійний потенціал, сфера, в якій у вас буде можливість найбільш успішної реалізації.
 • Де краще шукати джерело заробітку, і який ваш потенціал матеріального добробуту.
 • Особливості певного етапу в житті, на що варто звернути увагу, як скорегувати поведінку для максимально вдалого проходження цього періоду.
 • Та інше…

Замовляючи цю консультацію, задавайте ваше запитання максимально детально. Якщо Ви сумніваєтеся, то попередньо можете звернутися до нас і нумерологи підкажуть, як сформулювати питання правильно.

Нумерологічна карта сумісності у коханні та шлюбі

У даній нумерологічній карті детально розкривається сумісність за різними показниками, характер партнерів в цьому союзі, перспективи довгостроковості, зміна поведінки в процесі, виявляються можливі кармічні проблеми, описується сприятливість і можливість народження дітей, даються рекомендації.
Завдяки цьому розрахунку можна зрозуміти, як скорегувати стосунки, якщо є проблеми або розірвати безперспективний зв’язок, коли намагатися будувати і налагоджувати відносини марно.
Також якщо у Вас є побажання, акцент може бути зроблений на партнері. Ви зможете детальніше зрозуміти його бажання, мотиви, ставлення до Вас і до шлюбу, його кармічні завдання і проблеми. Все обговорюється індивідуально. Аналіз сумісності якостей допоможе краще зрозуміти себе і свого партнера, а також дізнатися, що спільного між вами і що потрібно кожному з вас.
Будь-які ваші побажання, на що зробити акцент, конкретні питання про динаміку розвитку відносин, потенціал вашого партнера та інше, будуть в обов’язковому порядку враховані при складанні аналізу!

Умови акції:

 • З купоном ви отримуєте до 90% знижки на складання персональних нумерологічних карт на вибір.
 • Індивідуальна консультація від нумеролога всього за 70 грн  замість 700 грн.
 • Персональний Прогноз 2017 рік всього за 80 грн  замість 800 грн.
 • Профоріентація. Таланти. Покликання всього за 80 грн замість 800 грн.
 • Карта Особистості для дорослого всього за 125 грн замість 1200 грн.
 • Карта Особистості для дитини (до 10 років) всього за 100 грн замість 1000 грн.
 • Нумерологічна карта сумісності в коханні та шлюбі всього за 135 грн замість 1200 грн.
 • Один купон діє для однієї особи  на одне замовлення.
 • Кількість прибаних купонів необмежена.

Контакти:

Компанія «Числовой анализ личности»
тел.: +38 (098) 198 22 24, +38 (093) 461 27 80
Сайт: http://numero222.webnode.ru
Email: numero22@yandex.ru

Залишити коментар

Час акції обмежений!
0 куплено

70 грн від 700 грн

Купити купон Вартість купона 29 грн
 • Ціна до акції

  від 700 грн.
 • Знижка

  від 90%
 • Економія

  від 630 грн.

Короткий опис

Персональна Нумерологічна карта Особистості зі знижкою до 90%

Поділитись акцією
Схожі пропозиції
yborka-super
Знижка 30% на ге...

7 грн від 10 грн

138
Гороскопи, нат...

50 грн від 280 грн

Приєднуйтесь

бонусна програма Dealmer