Бонусна програма Dealmer

Як це працює?

bonus-program

Бонусна програма Dealmer дозволяє заробляти на свої покупки і отримувати купони абсолютно безкоштовно! Брати участь в бонусній програмі вигідно і Вам, і Вашим друзям. Все дуже просто! Ви ділитеся з друзями своїм реферальним посиланням (Ви можете отримати його в особистому кабінеті) і отримуєте бонусні 10 грн на свій внутрішній рахунок при першій покупці запрошеного друга. А Ваш друг отримає 20 грн на покупку свого першого купона, як тільки зареєструється на сайті. Все дуже просто і вигідно для кожного! Більше друзів – більше знижок!

Отримуйте знижки абсолютно безкоштовно!

Вам достатньо запросити 3 друзів, які здійснять по 1 покупці, щоб заробити 30 грн, які Ви можете витратити на покупку будь-яких купонів Dealmer.

Будьте першими – заробіть більше!

Dealmer запускає активну рекламу в інтернеті і Ви можете бути в числі перших, хто поділиться новиною про відкриття сервісу Dealmer і зможе залучити найбільше користувачів. Все просто: Ви активно запрошуєте користувачів, ділитесь з ними цікавими акціями на Dealmer і користуйтеся сервісом абсолютно безкоштовно!

У вас популярний акаунт у соціальних мережах?
Ви власник популярного блогу чи сайту?

У нас є для Вас спеціальна пропозиція з можливістю заробити реальні гроші. Читайте детальну пропозицію за посиланням.

Поширені запитання

Зареєструйтеся на сайті, зайдіть в особистий кабінет (вкладка «Ваші бонуси»), скопіюйте ваше індивідуальне посилання для запрошення та надішліть його своїм друзям і близьким. Там же Ви можете поділитися посиланням в своїх соціальних мережах. Напишіть спонукаючий емоційний текст, щоб всі ваші друзі відразу захотіли перейти на сайт. А ми постараємося запропонувати їм наші кращі акції! Як тільки Ваші друзі зареєструються – Ви відразу ж побачите це в своєму особистому кабінеті (вкладка «Ваші бонуси»). Ви побачите, коли хто-небудь зареєструвався за Вашомим посиланням – в таблиці будуть зазначені: дата і час реєстрації, email зареєстрованого користувача і статус придбання ним купона. Якщо користувач тільки зареєструвався і ще не придбав жодного купону – Ви побачите статус у графі «Бонус» – «очiкуємо на покупку». Якщо користувач купив купон – ви побачите в графі «Бонус» статус «нарахований». Вгорі в таблиці вказано скільки гривень Ви заробили, запрошуючи друзів.

Ні, такі дії розглядаються як шахрайство. У разі виявлення подібних дій (це дуже легко відстежити) – обидва користувача будуть заблоковані, їх баланси обнулені і куплені купони анульовані.

Ні, виведення або обмін коштів, зароблених в рамках бонусної програми, на реальні, не здійснюється. Зароблені бонуси Ви можете витратити тільки на покупки купонів на сайті Dealmer. Виведення зароблених бонусів доступне тільки для веб-майстрів, авторизованих компанією Dealmer.

Якщо по Вашому посиланню хто-небудь перейшов і зареєструвався, але в графі email – порожньо, це означає, що користувач зареєструвався через соціальні мережі і в особистому кабінеті не заповнена графа «email». Не турбуйтеся, Ваші бонуси все одно будуть Вам нараховані.

З усіх питань Ви можете звертатися за наступними контактами:

Гаряча лінія: +38 (067) 137-08-99minion_bonus
email: info@dealmer.com.ua
або пишіть нам в соціальних мережах:
Facebook, VK, Instagram